Zaloguj sięStrona 33 z 200 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 3992
 1. #641
  Awatar Piękny Roman
  Dołączył
  lip 2012
  Posty
  9,779
  Siła reputacji
  80
  Myślę że kadencja tej rady i zarządu będzie krótka, już kiedyś byli w spółdzielni opowiadacze-populiści, za ich długi spółdzielcy płacą do dzisiaj.

 2. #642
  Awatar trick
  Dołączył
  paź 2012
  Posty
  27
  Siła reputacji
  68
  Ponieważ wiewiórki zapadły w zimowy sen dyżur teraz pełni świstak, który dwoi się i troi żeby ujawnić pikantne szczegóły z ostatnich, zakulisowych działań RN i pani prezes. Oj, będzie się działo...

 3. #643

  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  105
  Siła reputacji
  67
  To daj cynk, czego można się spodziewać jutro na RN. Bo na mieście mówią , że siódemka ma niespodzianka tylko nie wiedzą jak ma na imię.
  A co do pikantnych szczegółów to kogo lub co masz na myśli trick,może p. przewodniczącą, może sex jakiś czy co - nie trzymaj nas w napięciu bo nie usnę!!!!!!!!!

 4. #644
  Awatar Piękny Roman
  Dołączył
  lip 2012
  Posty
  9,779
  Siła reputacji
  80
  Nic mnie nie zdziwi w wykonaniu spółdzielczych populistów. Nic.

 5. #645

  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  105
  Siła reputacji
  67
  Dziwne wieści mnie dochodzą, podobno dzisiaj "7" Malinowskiej ma wybrać trzeciego do Zarządu. Czy to prawda? Może ktoś coś wie? Bo oni tak cichaczem wprowadzają prezesów jakby się ich wstydzili lub mieli coś do ukrycia. Dajcie cynk jeśli coś wiecie!

 6. #646
  Awatar SBE
  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  5,231
  Siła reputacji
  71
  "Reformatorzy" lubią trzymać karty pod stołem do tego znaczone.

 7. #647
  Awatar SBE
  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  5,231
  Siła reputacji
  71
  Jest nowy biuletyn CSM i gdzie ta prawdziwa bomba z ukazaniem prawdziwych przekrętów poprzedniego prezesa, trochę gadaniny o niczym, przyklejenie się do inwestycji zrobionych jeszcze przez poprzednią ekipę.
  Najśmieszniejsza jest opowieść o tym jak wybrano prezesową, zapomnieli tylko napisać że najpierw był konkurs który szybko unieważnili bo kandydaci coś byli nie bardzo.Zaczynają o łgania spółdzielcom niezły początek.
  Jak zwykle nic ciekawego.

 8. #648
  Awatar Piękny Roman
  Dołączył
  lip 2012
  Posty
  9,779
  Siła reputacji
  80
  Dożo gadania a jak zwykle żadnych efektów wielki szukanie haków okazało się znowu niewypałem - oj populiści populiści.

 9. #649
  Awatar trick
  Dołączył
  paź 2012
  Posty
  27
  Siła reputacji
  68
  Zaprzyjaźniony świstak z Grabka nadaje:
  Stało się. Już drugi członek zarządu CzSM został zaszczuty. To zastępca prezesa do spraw GZM p. Smolnicki, który podobno "wylądował" w szpitalu na oddz. kardiologicznym. Jeżeli nie będzie łapanki na drugiego członka zarządu to działalność spółdzielni na czas nieokreślony może zostać sparaliżowana.
  Dlatego zaprzyjaźniony świstak proponuje:
  1. Na drugiego członka zarządu należy powołać byłą dyrektor szkoły dla dzieci specjalnej troski, panią Owczarz, która ostatnio "dała głos" na łamach Biuletynu CzSM. Notabene, pani ta wykrzyczała w swoim spocie reklamowym (za pieniądze spółdzielców), że podczas ostatniego Walnego wybory do RN były jawne. Przemilczała przy tym jeden najistotniejszy szczegół (podobno diabeł tkwi w szczegółach); NIE BYŁO JAWNE LICZENIE GŁOS??W.
  2. Jak najszybciej należy zaszczuć lub pozwalniać z pracy kierownictwo wszystkich działów w spółdzielni a w szczególności kierowników czterech administracji, którzy są nieudolni, niekompetentni i nieprzychylni nowej radzie nadzorczej, która w drodze zmanipulowanych wyborów "wymiotła" starą RN. Pozbycie sie kadry kierowniczej "zaowocuje" znacznymi oszczędnościami (nie tylko finansowymi). Wzorcową czystkę przeprowadził już w latach 30 ub. wieku pewien geniusz z Kaukazu.
  3. Pani Owczarz jako nowy członek RN zaprowadzi nowe porządki i nowy ład w spółdzielni na wzór szkoły specjalnej; m.in. zatrudniając osoby niepełnosprawne i tworząc ze spółdzieni zakład pracy chronionej, co spowduje oszczędności w kosztach osobowych (np.: składki na ZUS itp.). To będzie przełomowa i epokowa zmiana w spółdzielczości mieszkaniowej, wzorzec, który upowszechni się w całej RP.
  Oczywiście nie sposób teraz przewidzieć czym się ten eksperyment może skończyć i nie pora na wróżenie z fusów co do losów Zarządu - autora rewolucyjnego pomysłu. Może otrzymają zbiorową (na wzór UE) nagrodę Nobla???
  Ale czy kogoś to teraz interesuje?
  PS.
  Podziękowania i pozdrowienia dla zaprzyjaźnionego świstaka.
  Ostatnio edytowane przez trick ; 21.12.12 o 22:33

 10. #650

  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  105
  Siła reputacji
  67
  Masz rację biuletyn do niczego,a p. Owczarz Irena mocno przesadziła, ale jak nic nie kosztuje to pewnie każdy by skorzystał - byle nazwisko poszło na Czeladź , każda gazeta dobra. A Prezesa Smolnickiego, aczkolwiek pozwolił sobie na to, faktycznie zaszczuli cała SM o tym mówi , żeby tylko za Sączwwskiego się nie wzieli, wygląda to na wykańczanie swoich. Ale najgorsze są podwyżki na CO i CWU .

 11. #651
  Awatar Piękny Roman
  Dołączył
  lip 2012
  Posty
  9,779
  Siła reputacji
  80
  Jakoś mnie nie dziwią te pozorowane ruchy populistów już pół roku reformują spółdzielnie i jakoś efektów tego wcale nie widać. Chodziło tylko o skok na kasę i krzesła, poprzedni prezes nie był rewelacyjny, ale przynajmniej profesjonalny, a ci obecni to zbieranina dyletantów. Zobaczymy co powiedzą spółdzilecy jak dostaną podwyżki CO?

 12. #652
  Awatar SBE
  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  5,231
  Siła reputacji
  71
  Oni potrafią sobie kpić ludzi, ale na szczęści ci którzy ich wybierali teraz ich równie chętnie będą odwoływać, taka już natura spółdzielców, zwłaszcza jak zaczną odczuwać podwyżki i to że nowi nic nie robią dla nich.

 13. #653

  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  105
  Siła reputacji
  67
  Wiadomość z ostatniej chwili!!!!!
  Uczciwi z wykształceniem najlepiej technicznym i doświadczeniem w zarządzaniu Spółdzielniami nie powinni wychodzić na ulice Czeladzi do końca roku, podobno "7" z przewodnicząca i V-ce RN poszukują członka Zarządu i to na gwałt. Wydaje się , że najlepszy byłby członek SM a jeszczce lepiej z ogrodowej. Chociaż szybciej, może nie łatwiej, by było przeprosić odwołanych i po problemie. Co wy na to???

 14. #654
  Awatar czarny
  Dołączył
  lis 2011
  Posty
  3,740
  Siła reputacji
  81
  To jednak jakaś kara na Czeladź spadła.
  Jeśli wytyczysz sobie ambitne cele, jedno jest pewne - nie zostaniesz z niczym w garści.

 15. #655
  Awatar Piękny Roman
  Dołączył
  lip 2012
  Posty
  9,779
  Siła reputacji
  80
  Czyli Smolnicki za mało się starał - jednak dosięgnie go gniew reformatorów. Nie wydał wszystkich kolegów? Albo wydał wszystkich i przestał być potrzebny.

 16. #656
  Awatar Tomasz N.
  Dołączył
  cze 2012
  Posty
  1,752
  Siła reputacji
  73
  Spółdzielnia idzie w kierunku wytyczonym przez Miasto, chaos organizacyjny i mówienie o oszczędnościach i reorganizacjach które nie mają miejsca.

 17. #657

  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  105
  Siła reputacji
  67
  wczoraj pisałam, że nowy członek Zarządu może będzie z ogrodowej (mam dobrą wtyczkę na ogrodowej) ale jeszcze wtedy nie wiedziałam , że będzie mgr. górnikiem jak mówiły baby w kolejce na targu, ale skoro mógł zarządzać kopalnią to czemu nie SM przecież to prawie to samo (członek Zarządu musi mieć uprawnienia zarządcy). A więc jeżeli to ta osoba o której myślę i piszę to 28 grudnia mamy mocny skład Zarządu i w końcu Pani Prezes odetchnie bo chcieli ją zajechać swoimi sprawami prywatnymi i głupotami a najważniejsze sprawy dla SM były w lesie. Ciekawe czy nowy członek już wie , że będzie tam tylko figurantem ale naprawdę rządzić będzie "7", może Prezes Bulska oświeci go i powie mu co on naprawdę będzie mógł!!! Kimkolwiek nowy członku Zarządu jesteś, pogadaj z Prezes gościu ale szczerze. A z drugiej strony szkoda każdego kto tam wdepnie. Jeżeli to jest Pan Z.K. to lepiej poszedłby sobie pograć w tenisa lub w golfa a nie pchał się w takie szemrane towarzystwo, no chyba że jest w potrzebie lub bezrobotny to musi wszystko brać. A więc kto by to nie był to powinien mieć przede wszystkim swoją godność i do pewnego poziomu nie zniżać się, bo jak mówi przysłowie "kto z kim przystaje takim się staje". Już niedługo wszystko będzie jasne.

 18. #658
  Awatar trick
  Dołączył
  paź 2012
  Posty
  27
  Siła reputacji
  68
  Czujny świstak również nie zasypia gruszek w popiele i przekazuje gorącą informację, że poważnym kandydatem na niepoważne stanowisko członka zarządu spółdzielni jest niejaki p. Kop(i)czyński z ul. Ogr..........Okazuje się, że to kolejny ekspert ds. kopalin z ginącego gatunku ekspertów, którzy spełniają kryteria zasłyszanego (na innym forum) przysłowia: "ekspert i eunuch z jednej są parafii; obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi". Sic!
  Kolejny ekspert będzie musiał legitymizować swoim podpisem wszystkie decyzje zarządu, który spełnia rolę pacynki w rękach przewodniczącej rady nadzorczej.
  A tak w ogóle to jeszcze krótkie, nieśmiałe pytanko: kto obecnie jest kierownikiem zakładu pracy z uprawnieniami do wydawania poleceń służbowych podległym pracownikom spółdzielni zgodnie ze schematem organizacyjnym? Członków zarządu powołuje rada nadzorcza, która jest organem społecznym sprawującym kontrolę nad zarządem. Natomiast kierownika zakładu pracy (np. dyrektora) zatrudnia się w oparciu o umowę o pracę. Dyrektor zajmuje się zarządzaniem zasobem ludzkim (w oparciu o prawo pracy), do czego nie ma prawa powołany przez radę nadzorczą członek zarządu (chyba, że jednocześnie jest dyrektorem).
  Jak się to ma do obecnej sytuacji w CzSM?

 19. #659

  Dołączył
  cze 2012
  Posty
  806
  Siła reputacji
  71
  Pan Zygmunt Kopczyński był podobno dzisiaj w SM i już się dogadali. Tak więc teraz tylko patrzeć jak parszywcy zwołają Radę i wyciągną z wora kolejną niespodziankę z Ogrodowej - jedyną i najlepszą kandydaturę jaką mają, na dodatek bez licencji. A potem tylko pozostanie pozbyć się w-ce Prezesa Andrzeja S. z funkcji członka zarządu.

 20. #660

  Dołączył
  lis 2012
  Posty
  105
  Siła reputacji
  67
  Cytat Zamieszczone przez Karolina Zobacz posta
  Pan Zygmunt Kopczyński był podobno dzisiaj w SM i już się dogadali. Tak więc teraz tylko patrzeć jak parszywcy zwołają Radę i wyciągną z wora kolejną niespodziankę z Ogrodowej - jedyną i najlepszą kandydaturę jaką mają, na dodatek bez licencji. A potem tylko pozostanie pozbyć się w-ce Prezesa Andrzeja S. z funkcji członka zarządu.
  Karolina, już się dowiedziałam na koniec grudnia odwołają Smolnickiego (obrzydliwe tak potraktować swojego dobrodzieja , przeprowadził beznadziejną i niekompetentną "7" przez głębokie wody przez prawie sześć m-cy i tak go spuścili w klozecie) i wybiorą nowego członka Zarządu. A swoją drogą zauważcie, że wszystko kręci się wokół ogrodowej widać gołym okiem, że ogrodowa gra tam pierwsze skrzypce, wszyscy nowi w Zarządzie są z ogrodowej , ciekawe czy na WZ będą chcieli odpowiedzieć za swoje czyny, czy zastawią się słowami "to RN tak zdecydowała" tak jak podobno robi to teraz namiętnie przewodnicząca RN Malinowska. Mają alergię na obcych kandydatów na członka Zarządu, pokazali to w konkursie. Baby w kolejce na targu mówiły, że przewodnicząca RN i V-ce mieli w czwartek i piątek ostre spięcie w SM z Prezes Bulską ciekawe czy to prawda, podobno słychać ich było w całym budynku - czy ktoś wie coś na ten temat?

  A słyszeliście o tym, że ktoś w SM podobno odchodzi na emeryturę, twórca sukcesu â?ž7â? ma być huczne pożegnanie szampan, kwiaty prezent na odchodne itd.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 14 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 14 gości)